дивись.info

Міжнародні аналітики спрогнозували, що станеться з економікою в епоху постпандемії

Міжнародні аналітики спрогнозували, що станеться з економікою в епоху постпандемії

Аналітики міжнародної консалтингової компанії Boston Consulting Group (BCG) описали нову економічну реальність після епохи пандемії коронавірусу.

Експерти вважають, що світ чекає новий виток цифровізації. Зокрема, відбудеться розвиток онлайн-економіки. Крім того, держава стало «подушкою безпеки» для громадян і бізнесу, відбулося зростання довіри до інститутів і виникнення нових форм державно-приватного партнерства на регіональному рівні.

У період пандемії підвищилася мобільність співробітників, гнучкість роботи, в пріоритеті стали охорона праці і здоров’я персоналу. З’явилися нові моделі поведінки, які характеризуються великою увагою до здоров’я, готовністю пожертвувати особистою свободою на благо суспільства і себе. Фахівці вважають, що ця тенденція збережеться.

При цьому у виробництві відбулася локалізація ланцюжків поставок, підвищилася стійкість до кризи, розвинулися дистанційні методи управління. Однак, в той же час з’явилися і нові міжнародні бар’єри, наприклад, контроль ланцюжків поставок критично важливих товарів і пересування людей, істотне уповільнення глобалізації і тимчасовий спад у світовій торгівлі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.