дивись.info

Шмигаль сказав, що поки немає підстав для скасування ЗНО

Шмигаль сказав, що поки немає підстав для скасування ЗНО

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що поки немає підстав для скасування або перенесення Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє урядовий портал.

Також прем’єр зазначив, що в цьому році Кабмін замінив проведення пробного ЗНО з очного на дистанційне.

«Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень поки немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я і головний санітарний лікар повідомлять про це», – заявив прем’єр.

Шмигаль додав, що ЗНО можуть перенести тільки в тому випадку, якщо на 100 тисяч жителів буде понад 60 активних хворих COVID-19 і більше ніж 50% областей будуть перевищені три загальнонаціональних показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тисяч населення, понад 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях і охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

«Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня, тобто з наступного понеділка ми починаємо плановий процес ЗНО», – підсумував він.

Читайте також: ЗНО і карантин: все, що варто знати на сьогодні

Нагадаємо, сесія ЗНО може бути перенесена на серпень. Крім того, в МОН заявили, що скасування оцінювання може призвести до створення корупційних ризиків при вступі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.