Вівальді, Моцарт та Скорик: Львівська філармонія завершує червень серією онлайн-концертів

В останні дні червня у Львівській національній філармонії будуть насиченими на онлайн-події! Для слухачів музиканти підготували шість концертних програм!

Тринадцятий тиждень проєкту «Звучання Львівської філармонії» розпочнуть львівські музиканти Тарас Гамар (кларнет) та Ірина Кірчанова (фортепіано). Музиканти вже тривалий час творчо співпрацюють і мають в своєму репертуарі багато різноманітних камерних програм. 25 червня о 18.00 вони представлять слухачам концерт, який складатиметься з фантазій та парафраз на теми відомих музичних творів.

Подію можна буде переглянути за посиланням.

На завершення концертного сезону Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» готує подію, яку складуть улюблені композиції публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків! Онлайн-концерт відбудеться 26 червня о 18.00.

Програму вечора сформують шедеври зарубіжних та українських композиторів: починаючи від Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова, та завершуючи всесвітньовідомими постатями ХХ століття, серед яких американський митець Лерой Андерсон та «король танго» Астор П’яццола. Окрему важливу сторінку події  складуть композиції маестро Мирослава Скорика, що прозвучать у пам’ять видатного митця!

Концерт можна буде переглянути за посиланням.

Наступною подією у рамках проєкту «Звучання Львівської філармонії», яка буде вже 51-ою від початку трансляцій, стане «BACH – 335 – FOREVER».

У березні цього року мало відбутися дводенне святкування Дня народження композитора.  Проєкт мав назву «Bach BirthDay Night 335», але через карантинні обмеження його не вдалось реалізувати у повній мірі.

Однак зараз, коли стали можливими репетиції музикантів, геніальні композиції барокового майстра прозвучать на сцені філармонії! 27 червня о 18.00 відбудеться онлайн-концерт, програму якого складуть твори Баха! Більша частина репертуару вечора перегукуватиметься із репертуаром березневого проєкту. Зокрема, у виконанні солістів, Академічного симфонічного оркестру філармонії, що виступлять під орудою Володимира Сивохіпа, прозвучать кантати та інструментальні концерти композитора.

Трансляція буде доступною за посиланням.

28 червня о 18.00 на слухачів очікує інструментальне тріо у складі Марії Ткачик (скрипка), Юрія Немировського (кларнет) та Данила Саєнка (фортепіано). У виконанні українських музикантів прозвучать твори композиторів ХІХ-ХХ століття.

Посилання на подію

Завершать вікенд трансляцій дві події пам’яті видатного українця – Василя Сліпака. Відбудуться вони в рамках ІV Відкритого міжнародного музичного маратону пам’яті Василя Сліпака. Щорічно він символічно проводиться в останні дні червня, адже саме 29 червня снайперська куля забрала життя Героя.

Перший концерт матиме назву «Молитва для Василя». У виконанні Олени Мацелюх (орган), Камерного хору «Gloria», які виступлять під орудою Володимира Сивохіпа, прозвучать духовні твори композиторів ХХ-ХХІ століття: Петеріса Васкса, Едварда Елґара та Арво Пярта. Розпочнеться він о 18.00: https://youtu.be/W9VjpNlqb3o

О 19.30 цього ж дня відбудеться ще одна подія в рамках маратону. У виконанні відомого львівської подружжя піаністів, Оксани Рапіти та Мирослава Драгана, прозвучить відома композиція французького митця ХХ століття – «Видіння Аміня» («Visions de l’Amen») для двох фортепіано Олів’є Мессіана:

Трансляція буде доступною за посиланням.

Також усі концерти будуть транслюватися і на офіційній Facebook-сторінці філармонії. Детальну програму подій можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

У Львові відбудеться літературний вечір – зустріч з українським письменником та волонтером Андрієм Любкою

У Львові відбудеться літературний вечір – зустріч з українським письменником та волонтером Андрієм Любкою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: