дивись.info

Спеціалізовані лікарні Львівщини отримали понад мільярд гривень від НСЗУ

Спеціалізовані лікарні Львівщини отримали понад мільярд гривень від НСЗУ

З початку дії Програми медгарантій у повному обсязі Національна служба здоров’я України виплатила спеціалізованим лікарням Львівщини понад мільярд гривень.

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 102-ом закладам Львівської області Національна служба здоров’я України виплатила понад 857,8 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено майже 98,5 млн грн.

За надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього медичні заклади Львівщини отримали від НСЗУ більше 71,4 млн грн.

Львівська область посідає третє місце серед усіх областей України з виплат за Програмою медичних гарантій.

«Західний міжрегіональний департамент опікується 477-ма закладами охорони здоров’я восьми областей – Львівської, Рівненської, Волинської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької. За квітень-червень за надання послуг за Програмою медичних гарантій спеціалізованим медзакладам цих областей виплатили 3,6 млрд грн. Центри екстренної медичної допомоги отримали 411 млн грн.

Області регіону займають провідні позиції за низкою показників. Так, наприклад, найбільша кількість лікарень, які надають медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, знаходиться на Івано-Франківщині – 14 медзакладів. За цим пакетом послуг заклади області отримали понад 6,3 млн грн. Рекордна кількість закладів, які надають пріоритетну послугу допомоги при пологах є на Львівщині – їх 28, з початку квітня ці заклади отримали більше 26 млн грн. Чернівецька область посідає четверте місце по Україні за виплатами приватним медзакладам, які надають спеціалізовану допомогу. З квітня за договорами НСЗУ виплатила 6,5 млн грн, з яких 5,6 млн пішли на медичну реабілітацію пацієнтів з ураженням нервової системи і опорно-рухового апарату.

Також договір з НСЗУ підписали два ФОПи, які надають спеціалізовану медичну допомогу. У Чернівцях ФОП надає амбулаторні послуги, у Львові – пріоритетну послугу з інструментальної діагностики онкології.

Водночас Чернівецька область отримала найбільше грошей від НСЗУ на лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією – 125 млн грн. Івано-Франківська область на другому місці – 120 млн грн на медичну допомогу пацієнтам з COVID-19», – каже директорка Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця.

Загалом по Україні з початку впровадження Програми медичних гарантій (1 квітня 2020 р.) НСЗУ виплатила 2117-ти медичним закладам вторинного рівня понад 16 млрд грн. У ТОП-3 за сумою виплат у період з квітня по червень увійшли: Київ – 122 медичні заклади отримали 1,46 млрд грн, Дніпропетровщина – 175 закладів отримали понад 1,36 млрд грн та Львівщина – 103 медичні заклади отримали понад 1 млрд грн.

Із загальної суми виплат за надання спеціалізованої медичної допомоги 1641 заклад країни отримав понад 12,9 мільярда гривень, за надання екстреної медичної допомоги 25 закладів країни отримали понад 1,5 мільярда гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.