дивись.info

Українським абітурієнтам залишилось скласти ще три ЗНО

Українським абітурієнтам залишилось скласти ще три ЗНО

Випускники українських шкіл готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання з останніх трьох предметів. 

Відповідно, в абітурієнтів попереду написання тесту з біології, який відбудеться у понеділок, 13 липня, географії, ЗНО з якої складатимуть у середу, 15 липня та хімії, що пройде 17 липня у п’ятницю.

Нагадаємо, що до завершення йде лише основна сесія зонішнього незалежного оцінювання для випускників. Утім, абітурієнти, котрі з різних причин не змогли бути присутніми під час першого складання ЗНО, братимуть участь в додатковій сесії. Вона розпочинається з 23 липня  та триватиме до 11 серпня 2020 року.

Додамо також, цьогорічне складання ЗНО відтермінували через поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Перший тест з математики відбувся 25 червня, згодом, 30 червня, випускники вітчизняних шкіл писали ЗНОтест із української мови та літератури та інших предметів.

За попередніми даними Українського центру оцінювання якості освіти, до складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році зареєструвалось 379 тисяч 493 учасники.

Окрім цього, в умовах пандемії та карантинних обмежень, ЗНО-2020 майбутні студенти складали в особливому форматі — зі засобами індивідуального захисту та обовёязковим температурним скринінгом перед початком тестування.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.