дивись.info

У Мадриді з’явилася площа Лесі Українки

У Мадриді з’явилася площа Лесі Українки
Посол Анатолій Щерба з письменником Хосе Андресом Альваро Окарісом

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім’ям Лесі Українки.

Про це повідомляє Європейська правда.

«На вшанування великої дочки українського народу та її внеску у розвиток світової культури мерія міста Мадрид присвоїла ім’я Лесі Українки площі у столиці Іспанії, на якій розташоване Посольство України, а також підтримала пропозицію дипломатичної установи України щодо встановлення на цій площі пам’ятника поетесі», – повідомляє посольство України в Іспанії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Нещодавно іспанський письменник Хосе Андрес Альваро Окаріс випустив працю «Леся Українка – душа України» – до 150-річного ювілею поетеси, до якої увійшла збірка її творів іспанською мовою.

Читайте також: Феміністка, акторка, письменниця: ким була Габріеля Запольська

Це одна із серії його книг про видатних людей Іспанії та світу. Минулого року Окаріс видав книгу про Тараса Шевченка, до якої також додаються перекладені твори.

Читайте також: Авторка світового бестселера візьме участь у 27 BookForum

«За особистий внесок Хосе Андреса Альваро Окаріса у справу поширення творів класичної української літературної спадщини та інформації про видатних українських митців в іспанському суспільстві, а також сприяння розвитку культурного співробітництва між Україною та Іспанією Анатолій Щерба нагородив іспанського письменника Почесною Грамотою Посольства України в Іспанії», – додають у посольстві.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.