дивись.info

«Голос» йде на місцеві вибори

«Голос» йде на місцеві вибори

107 регіональних команд партії «Голос» України, серед яких і Львівщина, підтвердили свій намір позмагатись за перемогу на місцевих виборах.

Про це стало відомо  на презентації партійного активу «Голосу» у Києві.

За словами голови партії Кіри Рудик, місцеві команди «Голосу» – це молоді партійці, які відбирались за чотирма головними принципами: найбільша цінність для них – це розвиток держави та добробут її громадян; вони йдуть, аби змінювати країну, а не красти; вони професійні, а не просто «хороші люди»; вони — рішучі і здатні змінити життя в Україні.

Ярослав Рущишин, народний депутат і лідер «Голосу» на Львівщині у виступі навів цитату Сунь-Цзи: «Хаосу протиставляй лад. На заваді неспокою й галасу виставляй спокій». На думку Ярослава Рущишина, старі політики показали свою неефективність.

«Ми нові люди в політиці, але далеко не наївні. За плечима кожного досвід, знання, успішні проєкти. Ми йдемо, щоб перемагати, залучати інвестиції і розвивати місцеві громади. Ми впевнено, системно, щодня «тихою невтомною працею» будуємо Україну», – підкреслив лідер «Голосу».

* політична реклама

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.