дивись.info

Як навчатимуться львівські школярі з 1 вересня

Як навчатимуться львівські школярі з 1 вересня

Школярі цьогоріч розпочнуть навчання наживо, та у львіських школах розглядають різні сценарії навчального процесу.

Як розповіла заступниця міського голови й керівниця міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна, львівські школи вже розглядають різні моделі початку навчального року, адже одного стандарту для всіх шкіл немає, передає пресслужба відомства.

«Перш за все, ми виділяли кошти для того, щоб школи могли закупити засоби індивідуального захисту протягом літнього періоду. Це маски, які будуть щоденно видаватися працівникам навчального закладу. Також має бути резерв масок на випадок, якщо дитина забула взяти маску з дому.

Читайте також: Карантину боятися, та до школи готуватися: яким буде навчання з 1 вересня

Кошти були виділені і на дезінфікуючі засоби для того, щоб можна було організовувати прибирання навчальних закладів. Закуповуються антисептики, які мають обов’язково бути при вході в навчальний заклад, в їдальні, а також дезінфікуючі килимки, тому що ми плануємо відкривати максимально усі входи, які будуть в школах, і запускати дітей через різні входи, а не через один вхід, щоб не створювати скупчення дітей», – розповіла Слічна.

Також планується різна організація навчального процесу, адже кожен навчальний заклад — інший, кількість дітей в навчальному закладі – різна, є школи типові, а є школи, що розташовані в пристосованих приміщеннях, тому від цього багато що залежить. Кожна школа має подати свої пропозиції щодо початку навчальних занять.

За словами Галини Слічної, не варто нехтувати онлайн-форматом.

«Звичайно, не треба забувати про дистанційне навчання. Логічно буде все-таки залишати елементи дистанційного навчання, можливо, раз на тиждень проводити такі уроки для того, щоб не втрачалося все те, що було напрацьовано, й розвивати це. Я не кажу про дистанційне навчання для початкової школи, бо це буде трішки складно зробити, адже це малі діти і за ними завжди потрібен нагляд, а от для учнів старших класів можна організовувати раз на тиждень дистанційне навчання» — додає Галина Слічна.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.