дивись.info

Очільник Мінкульту розповів, скільки бракує коштів на сферу

Очільник Мінкульту розповів, скільки бракує коштів на сферу
Фото ілюстративне

У четвер, 20 серпня, у прес-центрі УНІА «Укрінформ» відбувся брифінг Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, присвячений реалізації Указу Президента про заходи щодо підтримки сфери культури і туризму.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

За словами очільника міністерства, цей документ стане дорожньою картою для Міністерства культури та інформаційної політики на найближчі чотири роки.

«Ми порахували: на здійснення цих програм, які включає в себе Указ Президента, потрібно понад 55 млрд грн», – зазначив Ткаченко.

Він розповів, що зараз на державному обліку перебуває близько 130 тис. нерухомих об’єктів культурної спадщини, і 80% з них потребують негайної реконструкції.

Йдеться не лише про реставрацію та реконструкцію, а й про трансформацію старих клубів та бібліотек у сучасні центри культурних послуг.

«Наша основна ідея – не просто зберегти об’єкти, а наповнити їх новим змістом», – додав Міністр.

Нагадаємо, 18 серпня Президент підписав Указ «Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму».

Документ має на меті сприяння розвитку культурного потенціалу України, збереження, популяризації та ефективного використання національного культурного надбання, створення умов для туристичної привабливості об’єктів культурної спадщини, підтримки креативної економіки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.