дивись.info

На Львівщині постраждалим від домашнього насильства нададуть притулок

На Львівщині постраждалим від домашнього насильства нададуть притулок

Особи, які зазнали зазнали домашнього насильства та їхні діти зможуть отримати тимчасовий захист у притулку. Одна людина може перебувати у притулку до 90 діб. Адреса притулку є конфіденційною, – повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Відповідну соціальну послугу закупив департамент соціального захисту населення облдержадміністрації на виконання Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Про соціальні послуги».

Договір між департаментом соцзахисту та громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» уклали 21 серпня  на суму понад 185 тис грн.

Основні заходи, що становлять зміст соціальної послуги, передбачають надання тимчасового притулку особам, які постраждали від домашнього насильства та їхнім дітям:

Для того, аби отримати послугу з надання тимчасового притулку особа, яка постраждала від домашнього насильства, може звернутись до громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» за телефоном: 067 674 0770 або до найближчого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення райдержадміністрації чи виконкому міста обласного значення, контакти яких можна знайти за посиланням.

Також, як повідомили у департаменті соцзахисту, Львівською обласною державною адміністрацією спільно з Трускавецькою міською радою за підтримки благодійної організації «Львівська освітня фундація» та благодійного фонду «Уляни Кузик» заплановано відкриття обласного Притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства у м.Трускавці.

«Притулок буде розрахований на 10 сімейних місць, тобто одночасно там зможе перебувати 10 жінок з дітьми. Станом на сьогодні у приміщенні ведуться ремонтні роботи. Плануємо відкриття у IV кварталі 2020 року» – зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляна Дорош.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.