дивись.info

Тарас Кльофа балотуватиметься у мери Львова від президентської партії: що відомо про кандидата

Тарас Кльофа балотуватиметься у мери Львова від президентської партії: що відомо про кандидата

Вчора, 31 серпня, у «Слузі Народу» оголосили список кандидатів на посади мерів та голів ОТГ на нинішніх місцевих виборах. Після публічних праймеріз по Львову зупинилися на кандидатурі військового медика Тараса Кльофи.

Біографія, освіта, робота

Львів’янину Тарасові Кльофі 46 років, він військовий медик та чинний депутат Львівської міської ради. Одружений, виховує двох дітей.

Пан Кльофа народився 8 квітня 1974 року у Львові. Здобув вищу освіту за кількома фахами. Випускник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» (1997 рік) та Української військово-медичної академії за спеціальністю «Хірургія» (2000 рік). Магістр державного управління.

За медичним фахом Тарас Кльофа – лікар-уролог, також він є кандидатом медичних наук та полковником медичної служби, має 20 років медичної практики. Основне місце роботи – заступник начальника Центру з медичної частини у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові.

Тарас Кльофа – учасник АТО/ООС (2014-2016 роки) та член однієї з миротворчих місій України в Іраку (2004 рік). Сукупно він провів на Донбасі близько 400 днів, там він був провідним хірургом 66-го військового мобільного госпіталю, евакуйовував та транспортував поранених. На війні мав позивний «Док».

За час депутатства в Львівській міській раді, кандидат встиг стати ініціатором та співавтором кількох пропозицій, скерованих на захист учасників АТО/ООС та їх сімей.

Нагороди та відзнаки

Військовий медик має кілька як військових, так і цивільних відзнак. Тарас Кльофа є заслуженим лікарем України, за особисту мужність, героїзм та вірність військовій присязі нагороджений орденом Данила Галицького.

Декларація

У публічному доступі є декларація Тараса Кльофи за 2018 рік. Він має у власності гараж у Львові та земельну ділянку на 20 000 кв м на Мостищині, а також користується квартирою у Львові площею 67 кв м. Автопарк у родини невеликий, лише «Мазда 6» 2008 року випуску.

Основним джерелом доходу Тараса Кльофи є заробітна плата за місцем роботи (трохи менше 240 тисяч гривень на рік) та зарплата дружини (43 тис. грн). Декларує кандидат в мери також готівкові кошти (360 000 грн) та рахунок в банку на 25 тисяч гривень.

Що обіцяє

Основне гасло його майбутньої програми говорить про те, що здорова політика можлива. Власне, весь акцент у передвиборчих обіцянках – саме на здоров’ї. Детальні тези програми можна перечитати на сайті «Слуги народу», але якщо коротко, то мова про прозоре управління, комфортне надання публічних послуг містянам, підтримка ветеранів та молоді й розвиток гуманітарної сфери Львова.

«Моя стратегія – це розвиток гуманітарної сфери як такої, яка торкається усіх містян. Це пріоритет для розвитку міста і його мера. Бо оцінити роботу міського голови можна за якістю життя мешканців, інвестиційною привабливістю і прозорістю міської політики розвитку. Щодня я бачу наслідки неефективної політики міста. Більше чекати на зміни вже немає часу. Треба вже їх нарешті робити. Починатиму з соціалки, бо найкраще це розумію. Місто для мешканця, а не навпаки, якщо коротко про мою стратегію», – пояснив пан Кльофа в одному зі своїх інтерв’ю.

Серед ініціатив Тарас Кльофа пропонує, наприклад, комплексний захист інтересів ветеранів та членів сімей загиблих учасників бойових дій, підтримку медреформи та збільшення фінансування медичної галузі з міського бюджету, суттєве осучаснення усіх закладів шкільної та дошкільної освіти, перезапуск системи комунального громадського транспорту тощо. Окремим пунктом є підтримка молодих львів’ян та стимулювання талановитої молоді залишатися в місті.

Найбільше його розчарування, як зазначає сам Кльофа, – це брудна політика. Тому він обіцяє привести у міську раду команду незаплямованих молодих професіоналів.

«Моя команда – усі виборці, родина, друзі, колеги. Усі, заради кого віддають життя та здоров’я наші Захисники Батьківщини», – зазначив кандидат.

* Вибори-2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.