дивись.info

З Фонду боротьби з сovid-19 використано менше 30% коштів — Мінфін

З Фонду боротьби з сovid-19 використано менше 30% коштів — Мінфін
Фото ілюстративне

Станом на 1 вересня 2020 року через Фонд боротьби з сovid-19 витратили 19,1 млрд грн з передбачених 66 млрд грн — це 29% від загальної суми.

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в коментарі ЕП.

«Станом на 1 вересня на охорону здоров’я використано — 583 млн грн з 16,3 млрд грн виділених коштів, на соціальний захист — 8,8 млрд грн з 10,6 млрд грн, на забезпечення правопорядку — 2,4 млрд грн з 2, 5 млрд грн», – повідомив очільник Мінфіну.

Окрім цього, Міністерству освіти і науки України, а саме на повернення коштів за пробне ЗНО, направлено і використано 52,5 млн грн. На будівництво і ремонт доріг використано 7,2 млрд грн з 35 млрд грн. На сферу культури виділено 1 млрд грн, які поки не використані.

У той же час на відновлення видатків, які були скорочені при створенні Фонду, виділили 524,2 млн грн, які також ще не використані.

«Мета Мінфіну — забезпечити ефективний розподіл коштів Фонду боротьби з covid-19 та інших бюджетних коштів на подолання пандемії і забезпечити максимальний контроль та цільове їх використання.

Читайте також: На що витратили гроші з «коронавірусного» Фонду (інфографіка)

Зі свого боку Мінфін буде і надалі регулярно публікувати на своєму сайті інформацію про бюджетні видатки на подолання сovid-19 для забезпечення громадського контролю за використанням цих коштів», — додав міністр.

Нагадаємо, стало відомо, скільки грошей з «коронавірусного» фонду залучать на місцеві вибори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.