дивись.info

МОЗ подало до Мінфіну розрахунки по оплаті праці медикам на наступний рік

МОЗ подало до Мінфіну розрахунки по оплаті праці медикам на наступний рік

Міністерство охорони здоров’я подало до Міністерства фінансів розрахунки в бюджет на наступний рік, що включають у себе встановлення заробітної плати для лікарів на рівні 20 тис. грн.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Однією із серйозних цілей цієї реформи охорони здоров’я є встановлення справедливої заробітної плати. Не так, як зараз – на 30% нижча, ніж середня заробітна плата в Україні – я маю на увазі, у сфері охорони здоров’я. Вона повинна бути справедливою, виходячи із тієї праці, яку вони роблять і з тієї відповідальності, яку вони на себе беруть кожного дня», – зазначив очільник МОЗ.

Він також додав, що вже подали відповідні розрахунки у бюджет на наступний рік до Міністерства фінансів.

«І можу вам сказати, що одразу у тариф ми включали закладання справедливої заробітної плати. Щоб вона була не менше 20 тис. грн у лікарів і справедлива заробітна плата у інших медичних працівників», – сказав Максим Степанов.

Він зазначив, що саме це вони будуть відстоювати, щоб запровадити з наступного року.

Нагадуємо, Кабінет міністрів у понеділок вранці, 7 вересня, провів позачергове засідання, на якому ухвалив постанову, що дозволить нарешті медикам отримати обіцяні доплати.

Раніше Максим Степанов анонсував підвищення заробітків для медичних працівників, зокрема тих, хто працює у екстеній медичній допомозі.

Заплановане підняття заробітної плати, починаючи з 1 вересня, і воно, звичайно, буде розповсюджуватись на працівників ЕМД. Для лікаря — 3 тисячі 560 гривень, для середнього медичного персоналу ( фельшери, медсестри та медбрати) на суму близкько 2 тисячі 500 гривень і для молодшого медичного персоналу на 1250 гривень», – зазначив тоді очільник МОЗ.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.