дивись.info

«Батьківщина» у Львові має 6,7%

«Батьківщина» у Львові має 6,7%

На місцевий виборах у Львові рейтинг ВО «Батьківщина» – 6,7%. Цю інформацію озвучили, 14 вересня, у Львівському пресклубі на презентації дослідження «Соціально-психологічний стан Львова напередодні старту виборчої кампанії до місцевих органів самоврядування».

Про це пише DailyLviv.

Зокрема, за словами Петра Жука, керівника Центру з інформаційних проблем територій, партія «Слуга народу» на місцевих виборах Львові готові підтримати 1,3% львів’ян.

– Це – мізерне число, навіть свого часу Партія Регіонів мала вищий рейтинг, – наголдосив Петро Жук, керівник Центру з інформаційних проблем територій. – Симпатиками діючої партії у Львові, які входять у це число, є переважно пенсіонери, які ще мають сподівання, що вада покращить їхнє життя.

Рейтинг ПП «Європейська Солідарність» – 26,8%.

– Враховуючи, що люди вважають цю політичну силу опозиційною, це мале число, адже традиційно у Львові опозиційна до влади політична сила має близько 50% підтримки. Це свідчить про те, що нині жителі міста не бачать єдиної політичної сили чи лідера, довкола якого можуть консолідуватися.

Серед місцевих партій лідирує «Самопоміч» – 13,6.

Водночас Партія «Голос» має підтримку 7,3% львів’ян.

ВО «Батьківщина» – 6,7%.

ВО «Свобода» – 6,5%.

Українська Галицька партія» – 4,2%.

Відразу 4 політичні сили мають на сьогодні рейтинг 0,5% підтримки: «Варта», «Сила і честь», «Громадянська позиція», «За майбутнє».

* вибори 2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.