дивись.info

Сотні хасидів на кордоні з Білоруссю хочуть потрапити в Україну

Сотні хасидів на кордоні з Білоруссю хочуть потрапити в Україну

Декілька сотень прочан-хасидів намагаються потрапити в Україну з території Білорусі, незважаючи на обмеження в’їзду. Вони продовжують перебувати на кордоні між українським та білоруським пунктами пропуску.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

«Кожна держава має свої закони і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законів. Наголошую на недопущенні порушення кордону, адже за це кожен нестиме відповідальність», – заявляє голова прикордонної службі України Сергій Дейнеко.

На даний момент на кордоні з Білоруссю перебувають необхідні резерви ДПСУ.

«Під час наради, яка відбулася в пункті пропуску, Голова ДПСУ разом з керівниками підрозділів правоохоронних органів обговорив питання взаємодії. На ній наголошувалося про спільні дії щодо недопущення провокацій та припинення спроб незаконного проникнення в Україну груп іноземців» – заначається у повідомленні ДПСУ.

Також зазначається, що рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» обмежений. Всіх, хто прямує туди перенаправляють на інші пункти пропуску.

Нагадаємо, що цього року у вересні відбувається традиційне масове паломництво до Умані у зв’язку з святкуванням Рош га-Шана (Нового року за іудейським календарем). Цьогоріч очікується від 5 до 10 тисяч хасидів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.