Уряд хоче заощадити 100 млрд гривень за рахунок єдиного реєстру соцвиплат

гроші4
Фото ілюстративне, з вільних джерел

Уряд України планує заощадити близько 100 мільярдів гривень шляхом створення єдиного реєстру одержувачів соціальних виплат. У нього будуть значитися всі люди, які отримують соціальні виплати.

Про це заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на презентації стратегії цифрової трансформації соціальної сфери в понеділок, 21 вересня.

«Наше завдання як держави, щоб люди, які реально потребують соціальних виплат – для них вони росли, а ті люди, у яких яхти, бентлі, або вони живуть за кордоном – щоб вони не отримували соціальні виплати», – сказав він.

Міністр пояснив проблеми з соціальними виплатами недостатнім обміном між реєстрами та неякісними, застарілими даними.

Читайте також: В Україні зріс розмір лікарняних

«Чому багато таких неякісних виплат? Тому, що немає достатнього обміну між реєстрами, неякісні та застарілі дані. Ми будемо створювати єдиний соціальний реєстр, де будуть значитися всі люди, які отримують соціальні виплати… Я сподіваюся, що через кілька років ми зможемо заощадити близько 100 мільярдів гривень», – додав Федоров.

Нагадуємо, у квітні 2020 року президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт № 540-IX про збереження соціальних та економічних гарантій під час карантину, який Верховна Рада прийняла на позачерговому засіданні 30 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: