дивись.info

МОЗ планує до кінця року провести майже 130 трансплантацій

МОЗ планує до кінця року провести майже 130 трансплантацій

МОЗ розраховує з запуском Українського центру трансплант-координації провести до кінця року майже 130 операцій з трансплантації. Про це на брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, – повідомляє Укрінформ.

«МОЗ впевнене, що саме із забезпеченням функціонування Українського центру трансплант-координації дозволить до кінця 2020 року провести в Україні понад 33 трансплантації нирок, 3 трансплантації серця, 3 трансплантації печінки, а також 84 трансплантації кісткового мозку від родинного донора, 4 – від неродинного донора», – сказав Іващенко.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 23 вересня ухвалив розпорядження про створення Українського центру трансплант-координації. Ця установа має здіснювати організаційно-методичне керівництво закладами охорони здоров’я, що надають медичну допомогу із застосуванням трансплантації та/або здійснюють діяльність, пов’язану з трансплантацією, трансплантат-координацією, координує діяльність суб’єктів організації та надання медичної допомоги із застосуванням трансплантації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.