дивись.info

Кожен десятий кредит за пільговою держпрограмою підтримки бізнесу виданий на Львівщині

Кожен десятий кредит за пільговою держпрограмою підтримки бізнесу виданий на Львівщині

Про це свідчать проміжні результати державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», запровадженої за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України для підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств.

Так, станом на вересень загалом по Україні видано 3,5 тисячі таких кредитів, зокрема кожен десятий, тобто понад 350 – на Львівщині. Загальна сума таких кредитів для підтримки малих підприємців Львівщини склала понад півмільярда гривень, а видавали їх 7 банків-учасників проєкту: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «КРЕДОБАНК».

Найбільше кредитувалося за держпрограмою сільське господарство, на яке по всій країні припало понад 60% пільгових кредитів.

«Поширення інфекції змусило нас до радикальних дій. Бізнес у цих умовах виявився між двох вогнів, – коментує Максим Козицький, голова Львівської ОДА. – Розуміючи всю складність ситуації, зараз існує цілий комплекс програм з обласного та державного бюджетів, якими може скористатись малий та середній бізнес Львівщини».

Державна програма підтримки підприємців «Доступні кредити 5-7-9%» діє на всій території України, її учасникам дають три відсоткові ставки (залежно від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту): 5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу; 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн; 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн. Підприємці можуть дізнатися, чи підходять вони для участі у програмі, через спеціальний сайт. Впровадження Програми за дорученням Уряду України здійснює Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.

* Вибори-2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.