дивись.info

Медзакладам виплатили понад 4,4 млрд гривень за допомогу пацієнтам з CОVID-19

Медзакладам виплатили понад 4,4 млрд гривень за допомогу пацієнтам з CОVID-19
Фото ілюстративне

Медичним закладам виплатили понад 4,4 млрд гривень за допомогу пацієнтам з CОVID-19. Відповідні виплати здійснила Національна служба здоров’я України.

Про це повідомляють у Національній службі здоров’я України.

Вказано, що на сьогодні НСЗУ законтрактувала для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього 25 центрів екстреної медичної допомоги, 316 медзакладів для допомоги пацієнтам в стаціонарних умовах та 935 медзакладів, у яких утворено мобільні бригади, що виїжджають до людей з підозрою на COVID-19.

Виплати від НСЗУ також отримав 151 медзаклад, який надавав стаціонарну допомогу пацієнтам з коронавірусом у квітні, але не входив у перелік визначених для госпіталізації лікарень.

«У медичних закладах, залучених до надання стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19, передбачено: 77 932 ліжка для пацієнтів, що потребують медичної допомоги у зв’язку із цим захворюванням, 22 553 інфекційних ліжок та 2 366 апаратів ШВЛ», – вказано у повідомленні.

Читайте також: В Україні вже понад 200 тисяч випадків COVID-19: статистика по регіонах

Зазначається, що у цих закладах створено 1 576 медичних команд для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19.

«На сьогодні НСЗУ виплатила понад 4,4 млрд грн медичним закладам для надання допомоги пацієнтам з CОVID-19 або з підозрою на нього», – сказано у повідомленні.

Читайте також: У МОЗ пояснили, що таке «справедлива» зарплата для лікарів

Нагадуємо, раніше президент заявляв, що тарифна ставка лікаря-хірурга – 5 тисяч 87 гривень. З надбавками середня зарплата становить близько 7000 грн. Після підняття з вересня вона буде приблизно 10 500 гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.