дивись.info

На Львівщину привезуть мощі Івана Павла II

На Львівщину привезуть мощі Івана Павла II

У суботу, 3 жовтня на Львівщину у костел Святої Трійці (санктуарій Матері Божого Провидіння, РКЦ) в с. Нижанковичі на Старосамбірщині привезуть мощі святого Івана Павла ІІ. Також у цей день митрополит Львівської архідієцезії Мечислав Мокшицький освятить пам’ятник Іванові Павлу ІІ.

Урочистості розпочнуться об 11:00.

Мощі Івана Павла ІІ, які цього дня виставлять у костелі, залишаться у храмі назавжди, тож віряни матимуть змогу в будь-який час помолитися біля них.

Іван Павло ІІ — 264-й Папа Римський. Римо-католицький польський єпископ, єпископ-помічник Кракова, а пізніше архієпископ-митрополит Краківський і кавалер Ордену Білого Орла; 6-й суверенний голова міста-держави Ватикан. Святий Католицької церкви, канонізований 2014 року.

Іван Павло II перебував на чолі Католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, що є другим за тривалістю понтифікатом після Папи Пія IX, який займав цю посаду 32 роки. Іван Павло II — перший в історії Папа-слов’янин, а також перший Папа-неіталієць з часів голландця Адріана VI, що служив з 1522 по 1523 роки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.