дивись.info

Козицький засудив чорні передвиборчі технології та прояви антисемітизму

Козицький засудив чорні передвиборчі технології та прояви антисемітизму

Голова Львівської ОДА Максим Козицький відреагував на антисемітські написи, що з’явилися на передвиборчій рекламі партії «Слуга Народу».

Один з рекламних бордів пропрезидентської партії «Слуга Народу» у Львові осквернили антисемітським написом.

«В Україні проходить передвиборча кампанія. Застосовуються різні технології, в тому числі і чорний піар. Більше того, дехто не гребує навіть антисемітськими закликами.
Як очільник Львівської облдержадміністрації категорично засуджую такі дії, які є ксенофобськими за своїм змістом. І тут значення не має партійна приналежність.

Ми усі повинні пам’ятати, що живемо в багатонаціональній та багаторелігійній країні. Тому подібні речі сьогодні є дикунством.

Великий світоч українського народу митрополит Андрей Шептицький часто зустрічався з представниками єврейської громади. На привітання рабина відповідав йому івритом і називав братом по вірі. Пам’ятаймо сьогодні про поставу та науку нашого великого земляка», – зазначив Максим Козицький у дописі.

Також він зауважив, що особисто звернувся до правоохоронних органів щодо порушення кримінального провадження за ст.161 Кримінального кодексу України, в зв’язку з розпалюванням національної, релігійної ворожнечі та ненависті та приниження національної честі і гідності.

*вибори – 2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.