дивись.info

У Львові відбудеться показ театральної постановки «Два джентльмени з Верони»

У Львові відбудеться показ театральної постановки «Два джентльмени з Верони»

Прем’єра за п’єсою Вільяма Шекспіра відбудеться 3, 4 та 10 жовтня у Першому академічному театрі для дітей та юнацтва.

«У проблемні часи, чесно кажучи, хочеться говорити не про біль і рани, а про те, що змушує нас залишатися людьми. А що це, як не любов?» – наголосив режисер Ігор Задніпряний.

У цій виставі він обіцяє занурити глядача  у світ грайливого, карнавального театру, що своєю драматургічною та ігровою структурою наближений до театральної форми і способу існування часів Шекспіра.

Заслужена художниця України Дарія Зів’ялова розровідає: «Це буде Шекспір у джинсах, футболках і якихось натяках на ренесансний костюм. Це гра у Шекспіра, гра у ренесанс, гра у гру».

Комедія «Два джентльмени з Верони» («TheTwoGentlemenofVerona») – одна з ранніх п’єс Вільяма Шекспіра, що за життя драматурга не видавалася і вперше надрукована в його посмертному фоліо. Це  п’єса про дружбу і кохання, які піддаються серйозним випробуванням. У центрі сюжету Валентин та Протей – два веронських джентльмени, які подорожують до Мілана та пізнають світ залицянь. Вони найкращі друзі, але любов до однієї жінки стає наріжним каменем їхніх стосунків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.