дивись.info

За Садовим у Львові плаче аудит, – Тарас Кльофа

За Садовим у Львові плаче аудит, – Тарас Кльофа
Кандидат на міського голову Львова від партії «Слуга Народу» Тарас Кльофа вважає, що новий міський голова Львова має почати своє урядування із «повного і всеохопного аудиту» виконавчої влади міста.
Про це він заявив в одному зі своїх інтерв’ю.
Зокрема на запитання: «Уявімо, Вас обрали міським головою Львова. З чого почнете? Яким буде Ваше якщо не перше, то друге розпорядження?» Тарас Кльофа відповів: «З аудиту. Повного і всеохопного. Я от тільки ще думаю, охопити аудитом усі 15 років чи спинитись на 10.
Насамперед маю на увазі фінансовий аудит. Бюджет Львова нині становить приблизно 9 млрд грн. Це колосальний ресурс. Я думаю, і мені, і львів’янам буде цікаво знати, чи насправді так ефективно його використовують, як про це пише пресслужба міської ради. У мене є цілком підставні сумніви.
Це ж відомо. Про попередника, як правило, розказують його наступники. За всієї поваги до чинного міського голови Львова Андрія Садового, але вже от 15 років він сам себе контролює. Якщо так триватиме і далі, ми ніколи усієї правди не довідаємось. Зринатимуть тільки окремі епізоди. Як з тими вживаними німецькими трамваями, що були закуплені втридорога.
Ну і також технічний аудит. Знаєте, наші комунальні підприємства – це бездонні чорні діри, у яких регулярно зникають мільйони гривень львів’ян».
На запитання-уточнення, що робити, якщо все-таки знову переможе чинний міський голова, Тарас Кльофа відповів, що фракція партії «Слуга Народу» буде ініціювати питання незалежного аудиту у новій міській раді. «Знаєте, на жаль, у нашому Львові влада залишається найприбутковішим видом бізнесу», – додав Тарас Кльофа.
* Політична реклама
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.