дивись.info

На Львівщині спіймали браконьєра, який вбив козулю (фото)

На Львівщині спіймали браконьєра, який вбив козулю (фото)

На Львівщині на території Бібрського лісгоспу впіймали браконьєра, який незаконно вполював козулю. Львів’янин сплатить штраф і 32 тис. грн за завдані збитки.

Про це повідомляє пресслужба у Facebook ДП «Бібрський лісгосп».

У ФБ повідомленні інформують, що угіддя державного резервного фонду, які є під охороною державної лісової охорони Бібрського лісгоспу (колишні угіддя Перемишлянського РТМіР «Лісівник»), є ласим шматком для браконьєрів. Впродовж останніх трьох років полювання там не проводилось лише охорона та рейди лісової охорони.

Мисливська фауна відновилась стала більш безпечною, що в свою чергу притягує браконьєрів.

Рейдова група лісгоспу проводивши рейд угіддями резервного фонду в ніч з 02 на 03 жовтня 2020 року, в околицях с.Затемне, почула постріли в польових угіддях. В полі було виявлено автомобіль марки Volkswagen Т-4, в якому був карабін «Вепр» та вбитий самець козулі.

Браконьєром виявився громадянин П., житель м.Львова, родом з с.Лагодів, який вже притягався до адміністративної відповідальності за статтею 85 КУпАП 27.07.2018 року. Виявивши незаконно добутого самця козулі, було прийнято рішення про виклик працівників поліції.

Працівники поліції, вилучили карабін, як засіб незаконного полювання. Туша незаконно добутого самця козулі також вилучена та скерована на лабораторну експертизу.

В ході проведення розслідування районним мисливствознавцем лісгоспу, вину браконьєра було доведено та складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 85 ч.2 КУпАП. Громадянину П., який незаконно добув самця козулі, прийдеться заплатити штраф, суму якого визначить суд, та збитки в розмірі 32 тис. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.