Разумков прокоментував ситуацію щодо можливого перенесення місцевих виборів

разумков-640x394

Голова Верховної ради України Дмитро Разумков заявив, що перенесення місцевих виборів неможливе, оскільки всі процеси запущені.

Про це повідомляє пресслужба ВР.

«Перенесення місцевих виборів у моєму розумінні неможливе, бо законних підстав для зміни часу проведення виборів немає. Вибори мають відбутися «за будь-якої погоди» 25 жовтня 2020 року, як це й заплановано, бо всі процеси запущені», - підкреслив глава Ради.

Спікер також зазначив, що єдиним винятком може стати указ президента про введення надзвичайного або воєнного стану після рішення РНБО.

«Наступним кроком Верховна рада або схвалює, або не схвалює таку пропозицію щодо перенесення виборів. Сподіваємося, підстав для цього не буде», - сказав Разумков і додав, що станом на зараз таких ініціатив до ВР не надходило.

За словами глави парламенту, введення надзвичайного стану може бути лише на 30 або 60 днів, і вибори може бути відтерміновано на цей час.

«Відмінити проведення виборів немає об’єктивної можливості, оскільки це норма Конституції... Ми будемо спостерігати за виборами та намагатимемося зробити їх абсолютно прозорими, чесними і, як й інші органи, в рамках своїх обов’язків виконуватимемо цю функцію», - сказав він.

Нагадаємо, місцеві вибори у 2020 році відбудуться 25 жовтня. Крім цього, у зв'язку з пандемією, вони пройдуть в оновленому форматі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: