дивись.info

Генеральний секретар ООН вимагає від Росії припинити тортури в Криму

Генеральний секретар ООН вимагає від Росії припинити тортури в Криму

Генсек ООН закликає Російську Федерацію припинити арешти та затримання на території окупованого Криму, а також зняти заборону на незалежні засоби інформації та діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Про це заявив Генеральний секретар ООН.

В ООН зазначили, що Росія зобов’язана забезпечити жителям окупованих територій можливість вільного волевиявлення, та право мирні зібрання. Зокрема влада повинна забезпечити всіх ув’язнених правовими гарантіями.

У повідомленні також зазначили, що необхідно позбавити від всіх обмежень ЗМІ та зняти заборони на представницький орган кримських татар.

«Я закликаю їх створити безпечні умови для діяльності незалежних і плюралістичних засобів масової інформації та організацій громадянського суспільства, а також зняти обмеження, накладені на кримськотатарську общину, з метою збереження її представницьких інституцій, в тому числі заборону на діяльність Меджлісу», – йдеться в доповіді.

Крім цього Генеральний секретар ООН сказав, що Росія зобов’язана забезпечити доступ до освіти українською мовою, на території окупованого Криму.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.