дивись.info

У 2020 році зафіксовано 56 інцидентів фізичної агресії проти журналістів

У 2020 році зафіксовано 56 інцидентів фізичної агресії проти журналістів

Національна спілка журналістів України у вересні зафіксувала сім інцидентів, пов’язаних з фізичною агресією і перешкодою професійної діяльності. Всього з початку 2020 року зафіксовано 56 таких інцидентів.

Про це свідчать дані моніторингу «Індекс фізичної безпеки журналістів України», який НСЖУ проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями.

Більшість нападів на журналістів у вересні можна пов’язати з політичної активізацією в регіонах, викликаної кампанією з місцевих виборів.

У Національній спілці журналістів України відзначають, що фізична агресія по відношенню до журналістів проявляється як в столиці, так і в райцентрах і є свідченням небезпеки професії.

«Погрози ножем або зброєю, напади, поштовханина, ворожнеча – це все реалії роботи українських журналістів», – говорить голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Томіленко також зазначає, що журналісти не миряться з незаконними діями в свою сторону і звертаються до правоохоронних органів. Голова НСЖУ також відзначає, що професія журналіста стане безпечною тоді, коли правопорушників каратимуть належним чином.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.