дивись.info

Максим Козицький: «Рішення уряду про передачу повноважень із встановлення тарифів на місця – правильне»

Максим Козицький: «Рішення уряду про передачу повноважень із встановлення тарифів на місця – правильне»

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вважає правильним рішення уряду про передачу повноважень із встановлення тарифів на місця.

Про це він заявив, коментуючи відповідне рішення Кабінету Міністрів.

«Те, що уряд передає повноваження із встановлення тарифів від НКРЕКП до місцевих органів влади, цілком правильне рішення. Тим самим влада завершує реформу децентралізації, надаючи органам місцевого самоврядування більше повноважень. Тепер слово за Верховною Радою», – сказав Максим Козицький.

Він також звернув увагу на те, що додаткові повноваження – це й додаткова відповідальність.

«Але з додатковими повноваженнями приходить і додаткова відповідальність. Відтепер місцева влада не зможе показувати на Київ, що щось не так із тарифами. Але це ще й відповідальність людей, які на місцевих виборах вирішуватимуть, як їм жити у власній громаді в найближчі 5 років»,  – підкреслив Максим Козицький.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі повідомив, що Кабінет Міністрів на своєму засіданні схвалив проєкт закону, яким пропонує передати повноваження встановлювати тарифи на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до місцевої влади і тепер очікує на підтримку законопроєкту парламентом.

* Вибори-2020

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.