дивись.info

Максим Козицький презентував команду «Слуги Народу» на Бродівщині

Максим Козицький презентував команду «Слуги Народу» на Бродівщині

Перший номер списку партії «Слуга Народу» до Львівської облради Максим Козицький здійснив свою першу агітаційну поїздку на Бродівщину з метою вирішення актуальних проблем району.

Після спілкування з виборцями, у приміщенні Бродівського народного дому, відповідей на питання громадян і інтерв’ю місцевим ЗМІ, Максим Козицький відвідав швейну фабрику «Галант», де зустрівся з керівництвом та працівниками швейної фабрики, яка стала прикладом успішного підприємства, колектив якого – визнаний лідер легкої промисловості в Україні. Фабрика виготовляє не лише продукцію для відомих світових компаній «Форд», «Вольво» та «Мерседес», але й шиє маскувальні костюми для українських вояків.

Максим Козицький відзначив важливість підприємств Бродівщини для всієї області, а також представив Стратегію розвитку Львівщини та команду, з якою йде на місцеві вибори 25 жовтня. Лідер президентської партії на Львівщині зазначив, що головними критеріями формування його команди були: професійність, чесність, бажання плідно працювати та змінювати рідний край. «Це команда, яка готова втілювати наші принципи в управлінні і головним завданням якої є те, що кожен має покращити добробут для власного народу. Кожного дня, важкою працею, ми повинні доводити, що ми – команда, яка готова втілювати зміни», – зазначив Максим Козицький.

* Політична реклама

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.