5 причин, чому тобі варто прийти на вибори 25 жовтня

121625662_690808668202623_8316675784746685317_n

Причина №1. Ти можеш особисто вплинути на десятикратне збільшення громадського бюджету Львова!

Причина №1. Ти можеш особисто вплинути на десятикратне збільшення громадського бюджету Львова!

У Львові функціонує крута ініціатива – громадський бюджет, який дає можливість кожному львів'янину брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету шляхом подання проєктів вдосконалення нашого міста. Це платформа реалізації ідей для ВСІХ активних громадян, які небайдужі до проблем своєї вулиці чи району! Втомилися від поганих тротуарів, пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків? Бачите проблеми та знаєте шляхи їх вирішення? Хочете облаштувати парк чи велосипедну доріжку? Громадський бюджет вам допоможе!

Будь-який житель Львова, не виходячи з дому, може подати on-line свій проєкт, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і, в режимі реального часу, відслідковувати долю свого проєкту прямо на сайті. Проєкти, які здобудуть найбільше голосів – будуть реалізовані з міського бюджету.

Не дивно, що найактивнішими учасниками громадської бюджетотворчості є саме молодь – найактивніша, найосвіченіша в технологічному плані та найбільш ініціативна частина суспільства, яка завжди прагне позитивних змін і хоче, щоб голос молодих людей був почутий та врахований.

На жаль, міська влада Львова ставиться до бюджету громадської участі як до піар-акції і тому закладає на його фінансування менше одного відсотка бюджету розвитку, що цього року становить лише 47 млн грн. Цих коштів ніколи не буде достатньо на повноцінну реалізацію освітніх, спортивних чи культурних проєктів, розбудову громадських просторів чи облаштування молодіжних хабів.

Учасник АТО, військовий медик та кандидат на посаду міського голови від президентської партії «Слуга Народу» – Тарас Кльофа – пропонує збільшити громадський бюджет Львова на наступний рік щонайменше вп'ятеро, щоб не бюрократи та чиновники, а звичайні мешканці, і особливо – молодь, могли самі вирішувати, куди і на що йтимуть наші податки.

«Вже у 2021 році є цілком реалістичним п'ятикратне збільшення бюджету громадської участі, який дозволить громаді самостійно визначати пріоритети спрямування бюджетних коштів. Повноцінний, а не бутафорний бюджет міських ініціатив, дозволить кожному небайдужому мешканцю взяти особисту участь у спрямуванні бюджетних коштів не на розсуд купки чиновників, а, за волею громади – на поліпшення життя міста. Найважливіші проблеми містян, які десятиліттями не вирішувалися, зокрема облаштування будинків та прибудинкових територій, парків чи велодоріжок, можна буде вирішити вже наступного року. Формування бюджету і його виконання має стати максимально прозорим і зрозумілим для кожного львів'янина», – зазначає кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ від партії «Слуга Народу» Тарас Кльофа.

* Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: