дивись.info

На Львівщині кадастрові реєстратори зареєстрували понад 120 тисяч ділянок

На Львівщині кадастрові реєстратори зареєстрували понад 120 тисяч ділянок
Фото ілюстративне / фото з відкритих джерел

З початку 2020 року державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровано 121087 земельних ділянок в Національній кадастровій системі.

Про це повідомляють у ГУ Держгеокадастру у Львівській області.

«Робота з наповнення баз даних Держгеокадастру здійснюється нашими працівниками безперервно. Це забезпечує якісне та оперативне надання онлайн-послуг громадянам, мінімізує кількість контактів з чиновниками, сприяє встановленню прозорих земельних відносин в Україні та забезпечить можливості ефективного управління земельними ресурсами на рівні громад», – розповідає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом, цьогоріч (станом на 6 листопада), до територіальних органів Львівської області надійшло понад 123 тис. (123186) заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 121 тис. (121087) заяв, або 98,3 % від їх загальної кількості. Також внесено 69 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. По області, від початку року, опрацьовано понад 57 тис. заяв про видачу таких витягів.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.