дивись.info

На Львівщині висадять кущі калини на знак припинення насильства

На Львівщині висадять кущі калини на знак припинення насильства
Калина

З 25 листопада до 10 грудня на Львівщині триватиме Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства», – розповіли у департаменті соціального захисту населення.

У межах акції адміністрація проведе ряд інформаційно-просвітницьких заходів. Один із них – регіональний флешмоб #НЕ_ламай_калину!.

Так, 25 листопада, у районних центрах та містах обласного значення представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та інші зацікавлені особи висадять саджанці калини – етнонаціонального символу української жінки.

Окрім цього, в грудні у м.Трускавець відбудеться відкриття відділення з надання притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства Центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області. Заклад буде розрахований на 10 сімейних місць.Нагадаємо, що акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.