дивись.info

Настав час кардинальних змін у підходах до політики й управління державою та власними громадами

Настав час кардинальних змін у підходах до політики й управління державою та власними громадами

12 листопада представники «Європейської Солідарності», «Варти» та «Свободи» підписали «Меморандум про співпрацю депутатів в раді Львівської ОТГ».

У Меморандумі зазначається, що місцеві вибори відкрили перед Україною шанс продовжити розбудову держави, в умовах завершення реформи децентралізації, спираючись на найкращий європейський досвід розвитку територіальних громад та продовжуючи послідовний вектор руху держави, спрямований на членство в Європейському Союзі та НАТО.

«Ми, представники політичних сил, які отримали своє представництво в раді Львівської ОТГ, націлені на реалізацію шансу, що постав перед Україною. Ми усвідомлюємо складність викликів, які сьогодні стоять перед державою, Львівщиною та Львовом…Ми відкриті до співпраці з усіма політичними силами та депутатами, які поділяють проголошені нами принципи і програму діяльності та готові взяти участь у формуванні стабільної більшості в раді Львівської ОТГ».

Приорітетними завданнями у Меморандумі передбачені:

  • вирішення питання транспортної катастрофи, проведення повного аудиту міської господарки,
  • прийняття програми реструктуризації накопичених боргів, розвитку виробничого потенціалу,
  • затвердження нового Генерального плану, припинення забудови міста, реалізації комплексних заходів з оновлення житлової інфраструктури, розв’язання проблем нестачі місць у школах та садочках,
  • розширення програми будівництва житла для ветеранів АТО/ООС, родин загиблих Героїв, розширення регіональних медичних програм, розвитку міжнародної співпраці та української культури.

Нагадаємо, що подібне об’єднання проукраїнських політичних сил у Раді Львівської ОТГ відбулось вперше.

*політична реклама

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.