У Львівському аеропорту у «чорну» п'ятницю проводили обшук понад 10 годин

аеропорт

27 листопада у «чорну» п’ятницю за участі працівників Прокуратури, СБУ, Нацполіції в приміщенні адміністративного корпусу аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького» здійснювався обшук тривалістю понад 10 годин. (з 12 до 22 год.)

.

Про це повідомляє у фейсбук Міжнародний аеропорт «Львів».

«Проведення слідчих дій відбувалось у кримінальному провадженні, зареєстрованому ще 1,5 роки тому щодо діяльності аеропорту у сфері надання рекламних послуг – одного із статутних видів діяльності аеропорту. Під час обшуку робота адміністрації державного підприємства була суттєво обмежена.

Протягом 2019 – 2020 років підприємство двічі надавало документи у межах вище зазначеного кримінального провадження, послідовно та аргументовано доводило правомірність надання рекламних послуг в аеропорту, в тому числі залучало відповідних фахівців та отримало науковий висновок, який підтверджує законність здійснення рекламної діяльності аеропортом. Проте наші доводи та надані докази ігноруються слідством. Таким чином, підстави для проведення обшуку були відсутні.

Під час проведення слідчих дій стало зрозуміло, що метою даного кримінального провадження є, очевидно, не встановлення істини по справі (адже примусово вилучено документи, які не зазначені в ухвалі слідчого судді про обшук).

Адвокати та юристи запевняють, що юридичні перспективи у даній справі відсутні. Відтак, мета цього кримінального провадження очевидна – перешкоджання діяльності аеропорту у непростий час для усієї держави. Проте, навіть у важкі часи карантину, підприємство вдається утримувати на беззбитковому рівні, а про усі досягнення львівського летовища протягом останніх років вам відомо. Для цього витрачено немало зусиль.

Здається, комусь дуже потрібно встановити операційний контроль над державним підприємством з достатнім фінансовим забезпеченням. Цікавий бенефеціар даного замовлення?

На жаль, ворогів багато. Будемо боротись публічно та без приховування фактів та документів. Маємо надію, що і слідство буде поводити себе аналогічно. Це надасть можливість усім зробити свої висновки», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: