дивись.info

На Львівщині розробили план дій для туристичної галузі в умовах COVID-19

На Львівщині розробили план дій для туристичної галузі в умовах COVID-19
Фото з відкритих джерел

Для туристичної галузі Львівщини розробили пріоритети розвитку з урахуванням ситуації із пандемією COVID-19 до 2023 року.

Про це повідомляє пресслубжа ЛОДА.

«Туризм в умовах COVID-19: план дій 2021-2023» напрацювали  представники експертного середовища разом із фахівцями управління туризму та курортів Львівської ОДА в межах стратегічної сесії, яка відбулася у Львові.

Йдеться про проблеми та інструменти для їх вирішення і підтримки туризму в умовах пандемії. Вітак, експерти напрацювали заходи щодо дотримання протоколів безпеки в подорожах, підготовки маркетингових та промоційних кампаній, стимулювання внутрішнього туризму та – в майбутньому – в’їзного.

За підсумком стратегічної сесії визначили істотні питання галузі туризму та інструменти вирішення, що увійдуть у комплексну програму розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2021-2023 роки.

Зокрема такі 5 питань:

  • система інформування та швидкої координації дій учасників туристичного ринку,
  • доступ до туристичних даних (відкритість даних, статистика),
  • безпека туриста,
  • розвиток і модернізація туристичної інфраструктури,
  • брак нових, адаптованих до пандемічного і післяпандемічного періоду, туристичних продуктів і пропозицій туристичних дестинацій.

«Зважаючи на умови маємо пропонувати безпечні туристичні продукти та організовувати максимально потужну інформаційну кампанію, яка буде орієнтована в першу чергу на українського туриста. У той же час ми зобов’язані підтримувати контакти з іноземними туристами, аби не зникнути із туристичних програм», – зазначив заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Йдеться і про систему інформування, де б були персональні рекомендації щодо туристичних об’єктів та готових ідей для подорожей Львівщиною, ознакування безпечних місць (глобальна ініціатива Всесвітньої ради з подорожей та туризму #ПодорожуйБезпечно (SafeTravel), підготовка персоналу з галузі туризму в наданні домедичної допомоги та протоколу дій у разі виявлення COVID-позитивного.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.