дивись.info

У Дрогобичі продовжують розвивати молодіжну політику

У Дрогобичі продовжують розвивати молодіжну політику

На днях відбулась остання поїздка обласного проекту «Громади дружні до молоді» у райони Львівщини. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Зокрема, сьогодні відбулася зустріч із профільним середовищем молодіжної політики у новоствореній територіальній громаді Дрогобича. 

Як розповіли у відділі молодіжної політики Львівської ОДА організатори проекту зустрілись із головою новоствореної Дрогобицької громади – Тарасом Кучмою. Обговорили інструменти співпраці, окреслили проекти для спільної реалізації на 2021 рік.

«Дрогобич – місто інновацій та реальних можливостей для громади. Воно показує хороші результати у молодіжній політиці, але важливо створити комфортні умови і показати молоді, що тут вони можуть себе реалізувати»,- зазначив керівник громади.

Також він додав, що у с. Дережичі , с. Рихтичі та смт. Стебник, які входять у Дрогобицьку ОТГ, вже є сформовані ініціативні молодіжні групи, які активно діють. А молодіжний центр ще більш посилить їх діяльність.

«Тому модель молодіжного центру, як опорної установи для творення молодіжної політики добре підходить для нашої громади» – зазначив Тарас Кучма.

Також представники відділу молодіжної політики Львівської ОДА і Львівського обласного молодіжного центру опрацювали стратегії молодіжної роботи із ініціативною командою молоді, яка займається інституційним розвитком Молодіжного простору Дрогобича.

В їх планах – зробити повноцінний центр для молоді із зоною коворкінгу, навчального центру і соціального підприємництва.

«Молодь є рушійною силою усіх змін. Ми мріємо побачити, що дрогобицька громада є цікавою для неї не менше, аніж великі міста. Для цього потрібно залучати молодь до креативу, саморозвитку тут у громаді, надати їм необхідні для цього інструменти та простір. Наша ціль – зробити, а тоді лише чекай на неймовірні ідеї та реалізацію їх у місті. Тоді розвиток буде незворотнім», –  зазначила голова ГО «Молодіжний простір Дрогобич» Леся Нестор.

 Відтак, вже реалізовані успішні кейси і нові підходи дозволять напрацювати механізм самоокупності майбутньої установи та залучити до діяльності молодь навіть з віддалених населених пунктів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.