дивись.info

У Львові стартувала виставка фотографій молоді Донбасу

У Львові стартувала виставка фотографій молоді Донбасу
ЛМР

У Львівському муніципальному мистецькому центрі сьогодні стартувала нова виставка. «Вулиця, на якій я живу» — виставка випускників та випускниць фотомайстерень німецько-українського проєкту МедіаЛаб Донбас.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Упродовж літа фотомайстерні відбувались у трьох містах Донеччини та Луганщини: Соледарі, Бахмуті та Лисичанську. Загалом навчалися 32 студенти та студентки, які вчилися працювати з дзеркальною фотокамерою та створили особисті, глибинні фотоісторії, які увійшли до виставки.

Кураторами проєкту стали фотографи-документалісти з Києва та Львова — Сергій Полежака, Олексій Фурман, Іринка Громоцька та Сергій Коровайний.

Виставка експонується у лекційному залі Львівського муніципального мистецького центру та представляє 16 фотоісторій учасників проєкту. Оглянути її можна до 25 грудня, щодня з 10.00 до 21.00 год. Вхід вільний.

«Дуже імпонує додавати нашому лекторію соціальні змісти. Фотовиставка молоді з Луганщини та Донеччини дозволяє побачити схід України незаангажованим поглядом, співпереживати та відчувати радість разом із тими, хто живе зараз за кілька десятків кілометрів від зони проведення АТО, і, попри все, має своє дитинство», — говорить про виставку директорка Муніципального мистецького центру Ляна Мицько.

Проєкт МедіаЛаб Донбас фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розбудова співпраці з громадянськими суспільствами у країнах Східного партнерства».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.