дивись.info

У Львові попрощалися з Ігорем Скочилясом (фото)

У Львові попрощалися з Ігорем Скочилясом (фото)
Фото: УКУ

Сьогодні, 22 грудня, у храмі Святої Софії – Премудрості Божої відбувся похорон професора Ігоря Скочиляса УКУ, керівника Центру релігійної культури, ініціатора і натхненника дослідницької програми «Київське християнство».

Віддати шану і провести в останню путь професора прийшли рідні, друзі, колеги та студенти.

Чин похорону і парастас напередодні очолив єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський УГКЦ Петро Лоза у співслужінні духовенства.

Звертаючись із прощальним словом, владика Петро висловив співчуття родині та усім, хто переживає гіркий біль втрати: «Наш розум не може збагнути цього переходу від дочасного життя до вічності, але довіряючись Божому Слову, ми покріпляємо себе і поручаємо раба Божого Ігоря в руки Господа. Так, нам буде не вистачати близької людини, але ми християни, знаємо, що людська душа безсмертна. Просімо Господа, щоб був милосердний до душі Ігоря і щоб він з високого неба заступався за наш університет, викладачів, студентів, родину, друзів і соратників».

Поховали професора Ігоря Скочиляса на Личаківському цвинтарі.

«Сумуючи за нашим дорогим колегою, ми з глибини серця висловлюємо щирі співчуття дружині Ірині, дочці Соломії та усій родині. Щиро молимося, щоб Господь покріпив їхні серця благодаттю Святого Духа та дарував усвідомлення, що дорогий нашому серцю Ігор, сьогодні є поруч Господа, Якому він усіма своїми талантами ревно і натхненно служив упродовж свого недовгого, але надзвичайно плідного земного життя», – розповіли присутні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.