дивись.info

Скільки українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку, – опитування

Скільки українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку, – опитування

18% вважають, що у цілому Україна йде у правильному напрямку, водночас, більшість (71%) – протилежної думки.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 16-20 грудня.

Більше 70% вважають, що економічне становище в Україні погіршилось за останні півроку, 17% думають, що воно не змінилося, і лише 7% помітили покращення. Щодо фінансової ситуації в родині: 56% відчули погіршення, 37% – відсутність змін, лише 7% – покращення. 

Настрої щодо майбутнього також не є надто оптимістичними: лише 16% вважають, що в найближчі 6 місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 32% вважають, що вона не зміниться, і 47% – очікують погіршення. 

Ключовими загальнонаціональними проблемами українці вважають корупцію, війну на Донбасі, економічну кризу, некомпетентність влади та епідемію коронавірусу. 

При цьому на особистісному рівні до перелічених проблем додається ще й низька якість медицини, а проблема економічної кризи вже очолює «рейтинг проблем». 

Загалом причину можливої економічної кризи більшість опитаних бачать у некомпетентності влади (63%), хоча чверть вважає, що економічний занепад настане через коронавірус. Ще 9% бачать причиною війну на Донбасі. При цьому кількість тих,  хто пояснює ситуацію в економіці некомпетентністю влади, за останні півроку зросла з 53 до 63%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.