дивись.info

У Держархіві Львівської області зберігається більше 5 тисяч архівних фондів

У Держархіві Львівської області зберігається більше 5 тисяч архівних фондів
Фото: ЛОДА

Завтра, 24 грудня, зберігачі документів відзначають своє професійне свято – День працівників архівних установ України. З цієї нагоди у Державному архіві Львівської області підбили підсумки.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

«Архів завжди працює як годинник. Наші працівники постійно здійснюють роботу з формування та збереження фондів, використання інформації, що несуть в собі документи», – розповідає директор Держархіву області Ірина Мартенс.

На сьогодні Державний архів Львівської області є одним із найбільших сховищ писемної джерельної бази у Європі.

Станом на січень 2020 року, в архіві зберігається 5 154 фонди, 2 671 626 одиниць зберігання.  Фонди ДАЛО зберігаються у 15-ти архівосховищах, їх площа складає 5 965 м2). Загальна протяжність стелажного обладнання становить – 35 км.

Працівники Держархіву області працюють над оцифруванням науково-довідкового апарату архівних фондів, переліків, описів та справ, які публікуються на офіційному веб-сайті архіву у рубриці «Електронний архів».

Цього року за кошти, отримані від надання платних послуг, архів проводить ремонт кабінету «Стіл довідок» для комфортного надання послуг особам з інвалідністю.

Також у 2020 році в архіві облаштували виставковий зал із тематичними виставками до знаменних і пам’ятних дат із документами архіву. Також тут проводять екскурсії для різних категорій громадян, учнівської та студентської молоді з різних країн світу.

Для користувачів та відвідувачів у Державному архіві Львівської області працює читальний зал.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.