дивись.info

Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт «Органічна торгівля заради розвитку»

Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт «Органічна торгівля заради розвитку»
Фото з відкритих джерел

Міжнародна федерація органічного сільськогосподарського руху -IFOAM Organics International спільно з Дослідним інститутом органічного сільського господарства FiBL і незалежною організацією з питань розвитку Helvetas Switzerland почали новий проєкт в Україні, Сербії та Албанії під назвою «Органічна торгівля в цілях розвитку».

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Метою проєкту є збільшення  робочих місць в сільській місцевості, особливо для молоді і жінок, а також сприяння численним позитивним ефектам органічного землеробства з точки зору економічного зростання, інновацій та природного середовища.

Важливою складовою проєкту є стимулювання експорту органічних продуктів з України шляхом взаємодії зі швейцарською і європейської органік індустрією (зокрема, з імпортерами).

Для покращення і розширення існуючих і потенційних експортних поставок буде налагоджена співпраця компаній в рамках державно-приватного партнерства.

Представники Швейцарії та ЄС будуть запрошені до участі в конкурсі проєктів державно-приватного партнерства з метою підвищення конкурентоспроможності та доданої вартості існуючих або нових органічних виробничо-збутових ланцюжків з України. Імпортери повинні внести свій вклад в такі партнерські проєкти з приватними інвестиціями в розмірі мінімум 50% від загальної вартості проєкту. Точні умови партнерства будуть визначені в консультації зі швейцарськими та європейськими постачальниками.

Проєкт складається з декількох компонентів — формування вигідного і ефективного виробничо-споживчого ланцюжка. У центрі першого компонента — публічно-приватне партнерство, в ході якого імпортери та експортери можуть подавати свої ідеї та пропозиції. З їх числа будуть відібрані кращі для реалізації спільно зі швейцарськими партнерами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.