Родини Героїв Небесної Сотні сплели різдвяні віночки

вінки 1
Фото: ЛОДА

Сьогодні, 24 грудня, у Львові зібрались родини Героїв Небесної Сотні, щоб сплести віночки із ялинки.  Ними сьогодні о 14:00 год прикрасять Меморіал Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 24 грудня, у Львові зібрались родини Героїв Небесної Сотні, щоб сплести віночки із ялинки, - про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Таку різдвяну акцію організували у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ. Також тут відбулось богослужіння у пам’ять про загиблих, яке очолив ректор Духовної семінарії отець Ігор Бойко.

«Різдво святкують з найближчими людьми, усі збираються в родинному колі. Та для сімей, чиї рідні загинули, період свята найтяжчий, бо нагадує про втрату, яку неможливо повернути. Ми продовжуємо започатковану традицію, покликану пом’якшити душевні рани цих родин», - зазначає Ігор Бойко.

За словами сестри Героя Небесної Сотні Романа Сеника – Лесі Лисак, така акція продовжує традицію, покликану єднати родини Героїв.

Готовими віночками родини Героїв Небесної Сотні прикрасять Меморіал пам'яті до новорічних та різдвяних свят. Портрети полеглих оздоблять вінками із ялинкових гілок та калини, яку родини зібрали у власних садах напередодні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: