дивись.info

Ціна на Великолюбінський спиртзавод зросла до 55 мільйонів гривень

Ціна на Великолюбінський спиртзавод зросла до 55 мільйонів гривень
Фото ілюстративне

Сьогодні, 24 грудня, відбувся аукціон з приватизації Великолюбінського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП «Укрспирт».

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Від приватизації окремого майна Великолюбінського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» до бюджету надійде понад 55 мільйонів гривень.

При тому, що на участь в аукціоні була подана лише одна заявка, вартість зросла у 1,83 разів, зі стартових 29 млн 968 тис рн до понад 55 млн гривень.

Таке зростання ціни зумовлено дією алгоритмів онлайн-аукціонів, які мотивують учасників робити високі початкові цінові пропозиції, від яких залежить подальша конкурентна перевага під час торгів.

«На Львівщині це вже 4-тий успішний онлайн-аукціон з приватизації об’єктів ДП «Укрспирт», яку проводить Фонд державного майна в рамках демонополізації спиртової галузі. У цьому році заплановано проведення ще одного аукціону з продажу Борокського МПД, який  відбудеться 29 грудня», — зазначила т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.