дивись.info

У Львові відзначили авторів проєктів-переможців Громадського бюджету 2021

У Львові відзначили авторів проєктів-переможців Громадського бюджету 2021

Сьогодні, 30 грудня, міський голова Львова відзначив авторів проєктів-переможців Громадського бюджету 2021, – про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

За великі та малі проєкти Громадського бюджету 2021 проголосувала рекордна кількість людей — 103 825 мешканців Львівської МТГ, які віддали 165 514 голосів. На реалізацію ініціатив передбачено 59,4 млн грн. Перемогу здобули 80 проєктів: 74 малих і 6 великих.

Нагадаємо, що місто реалізує 10 проєктів Громадського бюджету, які отримали значну підтримку львів’ян, але не набрали достатньої кількості голосів. Зокрема, було виділене додаткове фінансування у бюджеті на 2021 рік для всіх проєктів, які набрали більше 3 тисяч голосів у категорії «Медицина та Освіта», та понад 1,5 тисячі голосів у категорії «Інші».

«Вже затверджений перелік проєктів на сесії. Це дозволяє готувати дорожню карту їх реалізації. Якраз упродовж січня вона буде напрацьовуватись. Ми просимо адміністрації контактувати з авторами проєктів. У випадку проблемних питань ви завжди можете звернутись до нас — в управління „Секретаріат ради“ та у відділ громадського партнерства», — зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Відтак, до фінансування за кошти спеціального фонду міського бюджету міста Львова у 2020 році рекомендовано 80 проєктів на загальну суму 59 434 890 грн: 6 великих на суму 17 899 480 грн та 74 малих на суму 41 535 410 грн.

Довідка

Громадський бюджет — це спосіб співпраці місцевої влади з мешканцями, коли жителі міста самостійно вирішують, як витратити частину муніципальних коштів. Щороку львів’яни мають змогу подавати ідеї на покращення інфраструктури міста та голосувати за них. Найкращі пропозиції, визначені шляхом голосування, фінансуються за кошти спеціального фонду міського бюджету.

Цього року подавати та голосувати за проєкти Громадського бюджету Львова могли не лише львів’яни, а й мешканці сусідніх міст та сіл, що увійшли до складу Львівської міської територіальної громади.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.