дивись.info

Землетрус в Хорватії забрав щонайменше сім життів

Землетрус в Хорватії забрав щонайменше сім життів
Наслідок землетрусу в Петрині

У середу вранці, 30 грудня, ще три землетруси сколихнули Хорватію, яка переживає поштовхи третю добу поспіль. 

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Vecernji List.

Потужність землетрусів склала 4,7, 4,8 та 3,9 бала за шкалою Рихтера. 

Епіцентр першого землетрусу, що стався о 6:15 ранку, знаходився за 12 кілометрів на північний захід від Сісака і заліг на глибині 8 кілометрів. Його сильно відчули жителі Петрині, яка напередодні найбільше постраждала від стихійного лиха, а також Загреба, Великої Гориці та Карловаця. За ним о 6:26 ранку відбувся другий, сильніший землетрус силою 4,8 бала, а потім був трохи слабший – 3,9. Після цього багато громадян вийшло на вулиці Сісака.

Після руйнівного землетрусу у вівторок багато жителів Петрині, Сісака та околиць провели ніч просто неба, гріючись біля вогню. Деякі ночували в машинах та мокрих від дощу наметах.

«Доброго ранку, нам не добре. Сьогодні вранці о 6:15 нас вразив третій, якщо не четвертий землетрус – коротший, але сильний. Все, що ще не впало, падає з руїн Петрині», – прокоментував стихію Даринко Думбович, міський голова Петрині.

Щонайменше 7 людей загинули внаслідок землетрусу, який сколихнув країну 29 грудня. Його магнітуду оцінили від 6,2 до 6,4 бала за шкалою Ріхтера. Епіцентр знаходився поблизу міста Петриня.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.