дивись.info

До електронної системи охорони здоров’я приєдналися два мільйони жителів Львівщини

До електронної системи охорони здоров’я приєдналися два мільйони жителів Львівщини

Міністерство охорони здоров’я розвиває електронну систему охорони здоров’я eHealth. До системи вже приєдналися 2,2 мільйона мешканців області та більше 137 надавачів первинної медичної допомоги.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Метою запровадження та розвитку eHealth є поступова відмова від паперового документообігу в медичній сфері. Важливим кроком у цьому напрямі стало запровадження з 1 жовтня електронних медичних висновків про народження. Цю функціональність розроблено МОЗ спільно з Міністерством цифрової трансформації, НСЗУ, Фондом Східної Європи, програмою EGAP. 

Наразі на Львівщині вже створено понад 2308 електронних висновків про народження дитини. Міністерство планує надалі розвивати напрям електронних медичних висновків.

У 2021 році буде запроваджено систему видачі електронних рецептів на інсуліни, наркотичні засоби та усі рецептурні препарати;

Нагадаємо, МОЗ спільно із НСЗУ, ДП “Електронне здоров’я” працює над спрощенням роботи медичних працівників та депаперизацією. У рамках розвитку eHealth у 2021 році запланований старт кількох сервісів: електронного лікарняного, електронних рецептів, плану лікування, модуля чутливих даних, електронного кабінету пацієнта тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.