дивись.info

На Жовківщині створили ще один дитячий будинок сімейного типу

На Жовківщині створили ще один дитячий будинок сімейного типу
Фото ілюстативне

У селі Мокротин Жовківського району, на базі діючої прийомної сім’ї, створили дитячий будинок сімейного типу. У родину влаштували на спільне проживання та виховання четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, які є між собою рідними сестрами.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

«Відтепер в родині проживає семеро дітей. До цього сім’я виховувала одну рідну дитину та двох прийомних дітей. Зараз вони виховуватимуть ще чотьрьох дівчат», – додав начальник служби у справах дітей ЛОДА  Володимир Лис. 

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов  для  виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням  подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і  дітей, позбавлених  батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Нагадаємо, що на території Жовківського району функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, у яких виховуються та проживають 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.