дивись.info

Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування онкохворої Олени Шотик

Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування онкохворої Олени Шотик
Фото з фейсбук сторінки

Львів’янці Олені Шотик, яка з 2012 р. хворіє на карциному, пожиттєво потрібне лікування дорогими препаратами.  

Про це на сторінці у соцмережах написала Олена Шотик.

«Останні півтора року з перемінним успіхом я отримувала хіміотерапію і це стримувало хворобу. Але місяць тому дія препарату закінчилася і стало остаточно зрозуміло, що у мене черговий рецидив.

Я знову у пошуках лікування. Ймовірно мені знадобиться операція. Це може зробити мене зовсім не самостійною і потрібна буде стороння допомога. Страшенно боюся того.

Так склалося, що я не маю нікого, хто б міг постійно бути поруч і допомагати з рутинними справами, такими як то вдягнутися-помитися. Дуже сподіваюся, що можна буде обійтися лише хіміотерапією та опроміненням. Але і це не проста задачка, яку наразі потрібно вирішувати якомога швидше.

Складність у тому, що потрібні мені препарати ( Тукатиніб або Енхерту чи Нератиніб) відсутні в Україні, а за кордоном є лише в клінічних дослідженнях. Маю величезну надію, що у клініці Барселони знайдеться варіант лікування для мене. Але для цього потрібні будуть кошти. Крім того, зараз печінка не справляється з інтоксикацією , тому змушена купувати препарати для відновлення: Гептрал та Гепадиф», – йдеться у пості.

Олена Шотик змушена просити допомоги, адже їй самій не справитися.

Задля розради та продажу жінка між хіміотерапіями та прийомами ліків вишиває. Її роботи можна оглянути на сторінці Олени.

Тим, хто хоче допомогти фінансово, є відкритий рахунок:

5168 7573 9358 5064 ПриватБанк.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.