дивись.info

На Сихові запрацюють ще два світлофори

На Сихові запрацюють ще два світлофори
Фото: ЛМР

На вул. Хуторівка тривають ремонтні роботи, передбачені проектом. Зокрема, ще має бути облаштовано острівець безпеки, введено в роботу ще 2 світлофорних об’єкти та облаштовано павільйони на тролейбусних зупинках.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Також додатково на звернення мешканців буде облаштовано сходи для виходу на міст на пр. Червоної Калини.

«Капітальний ремонт вул. Хуторівка ще не завершений, і вулиця ще не здана в експлуатацію. Згідно з проектом на вул. Хуторівка має бути облаштовано три павільйони на зупинках тролейбуса. Так, один павільйон навпроти «Шувару» вже є, а ще два павільйони, зокрема на кінцевій зупинці, будуть облаштовані весною.

Також на вулиці має працювати три світлофорних об’єкти. Знову ж таки, один навпроти «Шувару» вже працює. Ще два будуть: один на перехресті вул. Хуторівка — вул. Демнянська, а ще один – на перехресті вул. Хуторівка – вул. Чукаріна (кінцева зупинка тролейбуса). Зараз на цих об’єктах проводить роботи ПАТ «Львівобленерго» щодо підключення точок електропостачання. Ці роботи будуть завершені до кінця місяця.

Також буде облаштовано острівець безпеки на пішохідному переході поруч з перехрестям з вул. Боднарська.

Весною також буде висаджено зелені насадження і проведено благоустрій. Завершення всіх робіт, згідно з договором підряду, буде у травні цього року», – розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, додатково на прохання мешканців на кінцевій зупинці тролейбуса будуть облаштовані сходи для підйому на міст на пр. Червоної Калини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.