дивись.info

На Львівщині працюють над запобіганням паводкам та повеням

На Львівщині працюють над запобіганням паводкам та повеням
Фото: ЛОДА

Торік на Львівщині на територіях населених пунктів – с. Ралівка та с. Бабино Самбірського району, с. Смільна Дрогобицького району та с. Звенигород Пустомитівського району здійснили руслорегулюючі та берегоукріплюючих заходи. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Відтак, захистили від підтоплення території 4 населених пунктів та 4,7 тис га с/г угідь області.

У департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА повідомляють,  для забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, запобігання повеней та дощових паводків на Львівщині працівники експлуатаційних дільниць обстежують гідротехнічні споруди, дамби, канали, водосховища, насосні станції. На аварійних ділянках проведені необхідні ремонтні роботи. Загалом технічно справні та готові до відкачки паводкових вод та місцевого стоку 8 насосних станцій.

«Привели в готовність рівневі гідрологічні пости та здійснено інструктаж працівників щодо дотримання правил техніки безпеки під час виконання робіт при загрозі та пропуску льодоходу, повені та дощових паводків. З метою запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій зроблено уточнення розрахунків аварійного запасу матеріалів згідно відомчих норм Держводагентства України. Забезпечено його завчасне та раціональне розміщення поблизу найбільш небезпечних районів, населених пунктів, зон можливих затоплень.

На дільницях, які входять в структуру управління організовано та підготовлено аварійні бригади працівників із закріпленням за ними транспорту та механізмів, які в разі потреби будуть залучені до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», – наголосив директор департаменту Руслан Гречаник.

На випадок пропуску льодоходу, повені та паводків в апараті Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну та на їх дільницях забезпечується цілодобове чергування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.